KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9287174
*
nr 928 7174
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Etsning , Mikael Kihlman (f. 1953), 45/50, "Grönt Ljus", motivet: 12x9
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 december 2014
kl 20:40:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/11 22:02:29
1
350 kr
25/11 23:17:00
2
150 kr
25/11 23:17:00
1
200 kr (Budbetjänt)
25/11 23:17:08
2
250 kr
25/11 23:17:08
1
300 kr (Budbetjänt)
26/11 23:15:26
3
450 kr
28/11 09:33:29
4
800 kr
1/12 18:26:57
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik mikael kihlman svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7143 Carborundumets..
James Coignard (1925-2008), Frankrike. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:04
-
7144 Carborundumets..
James Coignard (1925-2008), Frankrike. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:36
-
7125 Färgetsning
Felix Neuenkamp. Signerad, numrerad 60/75. Bildmåt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:30
*
Mikael Kihlman
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Läs om budbetjänten
nr 928 7174
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Etsning , Mikael Kihlman (f. 1953), 45/50, "Grönt Ljus", motivet: 12x9
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 december 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/11 22:02:29 | 1 | 350 kr |
25/11 23:17:00 | 2 | 150 kr |
25/11 23:17:00 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
25/11 23:17:08 | 2 | 250 kr |
25/11 23:17:08 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
26/11 23:15:26 | 3 | 450 kr |
28/11 09:33:29 | 4 | 800 kr |
1/12 18:26:57 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik mikael kihlman svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7143 Carborundumets..
James Coignard (1925-2008), Frankrike. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:04 -
7144 Carborundumets..
James Coignard (1925-2008), Frankrike. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:36 -
7125 Färgetsning
Felix Neuenkamp. Signerad, numrerad 60/75. Bildmåt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:30